Namo projektas Vilniuje, Kolektyvo g.

Kolektyvo g. 80, Vilnius

Vienbučio namo projektas
Geras architektas gali didžiuotis savo darbu tuomet, kai yra  išpildyti visi kliento lūkesčiai, projektas įgyvendinamas laikantis aukščiausios kokybės kriterijais, o darbų eigoje ne tik parodoma profesinė branda, bet ir atrandami nauji sprendimai, įgaunama dar daugiau patirties.

Vilniaus mieste nedideliame sklype projektuojamas vienbučio namo projektas išsiskiria moderniais sprendimais: griežtomis linijomis, dideliomis langų vitrinomis, ir sklypo formos bei namo tūrio derme. Architektų sukurtas projektas buvo derinamas su klientais, kol buvo atrasti bendri lūkesčius pateisinantys sprendimai.

Šis projektas – stilingas ir erdvus gyvenamasis namas skirtas šeimai. Tai modernus A energinės klasės namas, priklausantis energetiškai efektyvių namų kategorijai. Tokio tipo pastatai tai ekonomiškumo ir šiltų jaukių namų standartas.

Vienbučio namo projektas apgalvotas taip, kad kiekviena erdvė būtų funkcionali ir atitiktų gyventojų lūkesčius, būtų pritaikyta tam tikroms veikloms. Todėl visas vienbutis gyvenamasis namas suskirstytas į tris pagrindines zonas, iš kurių kiekvienai buvo skirtas didžiulis dėmesys.

  • Svetainė, virtuvė ir valgomasis apjungti į vieną erdvę, kurioje vyrauja minimalistinis stilius, natūralumas ir šviesa. Virtuvėje išdėstymas suprojektuotas taip, kad maisto ruošimas neatskirtų šeimininkės nuo gyvenamosios erdvės.
  • Suprojektuotas erdvus darbo kambarys.
  • Garažas automobiliui ir pagalbinė patalpa-katilinė – pasiekiama per tambūrą.
  • Antrame aukšte du kambariai vaikams pritaikyti prie jaunimo poreikių ir suprojektuoti į pietryčių pusę.
  • Tėvų miegamasis – privati erdvė, kurioje kartu įrengta erdvi sieninė drabužinė.
  • Vaikų ir tėvų miegamųjų kambarių zonas skiria erdvus vonios kambarys

Vizualizacijos – www.visualization.lt