architektu studija

Architektai Vilniuje

ARKKITEHTI studiją 2011 metais įkūriau aš – Inga Martinonytė. Nors pagrindinė įmonės veikla vykdoma Vilniuje, bet pavieniai projektai vykdomi ir visoje Lietuvoje. Tačiau vien užsakymais Lietuvoje neapsiriboju, drąsiai koją keliu ir į kitas Europos šalis – esu suprojektavusi keletą namų Švedijoje bei namo rekonstrukcijos projektą Prancūzijoje.

Mano darbo principas – individualus požiūris į projektuojamą objektą, jį supančią aplinką bei užsakovą projektuojant įvairios paskirties erdves ir pastatus. Nuolat siekiu tobulėti ir neapsiriboju tradiciniais sprendimais, todėl mane domina įvairūs projektai, kurie leidžia architektams atsiskleisti ir parodyti savo kūrybinę patirtį.

Paprastai dirbu viena, tačiau didesnės apimties projektus rengiu su kolegomis, partneriais. Mes – profesionalūs architektai Vilniuje. Architektūra mums – tai savirealizacijos galimybė ir gyvenimo būdas. Nuolat ieškome naujų sprendimų ir iššūkių, kurie padėtų tobulėti. Kokybišku darbu ir žmogišku bendravimu esame vertinami savo klientų ir kolegų.

Esame pavieniai ir maži, todėl esame tie, kurie nuolat keičiasi ir taikosi prie kintančios visuomenės ir nuolat naujai keliamų klientų iššūkių, todėl mūsų profesionalūs komandos architektai Vilniuje bei kituose miestuose dirba su įvairios paskirties projektais.

Ką projektuoju:
Visuomenines erdves
Visuomeninius pastatus
Gyvenamuosius namus
Švietimo įstaigas
Kaimo turizmo sodybas
Visuomeninius interjerus
Privačius interjerus
Biuro interjerus

Mano teikiamos paslaugos:
Architektūrinė konsultacija
Įvairios paskirties pastatų projektavimas
Interjerų projektavimas
Projektų derinimas
Statybą leidžiančio dokumento gavimas
Autorinė statybų priežiūra

SONY DSC

Inga Martinonytėarchitektė, projektų vadovė

Projekto vadovė – nuo 2016 m. kvalifikacijos atestatas (ypatingi ir neypatingi statiniai).

Projektavimo praktika nuo 2006 m.

Išsilavinimas:
2009 m. VDA architektūros bakalauro laipsnis.
2011 m. VGTU architektūros magistro laipsnis.

Raimundas Židonis

Raimundas Židonisarchitektas, projektų vadovas

Studijos partneris ir kolega, Raimundo Židonio individualios įmonės savininkas. Gimęs ir užaugęs Panevėžyje, studijas baigęs Vilniuje, darbinę karjerą pradėjęs gimtame Panevėžyje, ir įsitvirtinęs Vilniuje – šiuo metu sėkmingai dirbantis vienas bei kūrybinėse grupėse kartu su kolegomis. Darbo pobūdis – gyvenamieji namai bei visuomeninės paskirties statiniai.

Išsilavinimas.
VGTU architektūros bakalauro laipsnis.
VGTU architektūros magistro laipsnis.