Architektai Vilniuje

Architektai Vilniuje

ARKKITEHTI studiją 2011 metais įkūriau aš – Inga Martinonytė, ieškojusi bendraminčių ir savo patirtimi bei kruopštumu galinčių prisidėti prie mano veiklos. Nors pagrindinė įmonės veikla vykdoma Vilniuje, bet pavieniai projektai vykdomi ir visoje Lietuvoje. Tačiau vien užsakymais Lietuvoje neapsiribojame, drąsiai koją keliame ir į kitas Europos šalis – esu suprojektavusi keletą namų Švedijoje bei namo rekonstrukcijos projektą Prancūzijoje.

Mes – profesionalūs architektai Vilniuje. Architektūra mums – tai savirealizacijos galimybė ir gyvenimo būdas. Nuolat ieškome naujų sprendimų ir iššūkių, kurie padėtų tobulėti. Kokybišku darbu ir žmogišku bendravimu esame vertinami savo klientų ir kolegų.

Esame tie, kurie nuolat keičiasi ir taikosi prie kintančios visuomenės ir nuolat naujai keliamų klientų iššūkių, todėl mūsų profesionalūs komandos architektai Vilniuje bei kituose miestuose dirba su įvairiais projektais, pradedant individualių ir visuomeninių interjerų projektavimu, baigiant individualių namų bei visuomeninių pastatų projektais. Nuolat siekiame tobulėti ir neapsiribojame tradiciniais sprendimais, todėl mus domina įvairūs projektai, kurie leidžia architektams atsiskleisti ir parodyti savo kūrybinę išmintį.

Mūsų darbo principas – išgirsti tai, ko nori ir ko reikia užsakovui. Tai svarbu projektuojant tiek visuomeninius pastatus ir individualius namus, tiek interjerus. O didžiausias įvertinimas – sugrįžtantys užsakovai su naujais užsakymais, bei klientų rekomendacijos.

Ką mes projektuojame:
Koncepcinius projektus
Visuomeninius pastatus
Gyvenamuosius namus
Švietimo įstaigas
Kaimo turizmo sodybas
Parodų paviljonus
Visuomeninius interjerus
Privačius interjerus
Biuro interjerus
Baldus

Mūsų paslaugos:
Statybų leidimo gavimas
Architekto konsultacija
Projektų valdymas
Autorinė priežiūra

SONY DSC

Inga Martinonytėarchitektė, projektų vadovė

Studijos įkūrėja, atestuota projektų vadovė, ir laisvomis nuo architektūros ir kūrybos valandomis – įmonės vadovė. Gimusi ir užaugusi Klaipėdoje, studijas baigusi Vilniuje, profesines žinias tobulina ir realizuoja sostinėje. Darbo pobūdis apima plačią sferą – nuo baldų ir interjerų, gyvenamųjų namų iki visuomeninės paskirties statinių bei kompleksų.

Išsilavinimas.
VDA architektūros bakalauro laipsnis.
VGTU architektūros magistro laipsnis.

Raimundas Židonis

Raimundas Židonisarchitektas, projektų vadovas

Studijos partneris ir kolega, Raimundo Židonio individualios įmonės savininkas. Gimęs ir užaugęs Panevėžyje, studijas baigęs Vilniuje, darbinę karjerą pradėjęs gimtame Panevėžyje, ir įsitvirtinęs Vilniuje – šiuo metu sėkmingai dirbantis vienas bei kūrybinėse grupėse kartu su kolegomis. Darbo pobūdis – gyvenamieji namai bei visuomeninės paskirties statiniai.

Išsilavinimas.
VGTU architektūros bakalauro laipsnis.
VGTU architektūros magistro laipsnis.