dzukijos dvaras

Poilsio sodyba Radžiūnų kaime

Radžiūnų k., Alytaus sen., Alytaus r. sav.

Suprojektuota poilsiui skirta sodyba yra Alytaus rajone, Radžiūnų kaime. Visai greta poilsio pastato yra nuotykių parkas „Tarzanija“. Poilsinė sodyba buvo pavadinta „Dzūkijos dvaru“.

“Dzūkijos dvarą” supa unikalus gamtovaizdis – Nemunas, didingi Dzūkijos miškai ir žaismingos kalvos. Akių ir sielos palaimai peizažas matomas pro visus “Dzūkijos dvaro” langus. Smėlingose kalvelėse besiganantys žirgai, gamtos ritmas čia pat, vos pravėrus langą. Tai vieta, kurioje ne tik pailsėsite, bet ir puikiai praleisite laiką. Tai gamtos grožis, atvertas kiekvienam svečiui.

Poilsinis pastatas yra vieno aukšto su mansarda. Pirmame aukšte yra holas – administracijai – arba tiksliau – dvaro ekonomei, kambarys, pritaikytas neįgaliesiems, erdvus poilsio pastato – dvaro valgomasis, kuris lengvai pritaikomas renginiams ar konferencijoms rengti, didelė virtuvė su tradicine duonkepe, bei pagalbinės patalpos. Mansardiniame aukšte yra erdvus koridorius, vedantis į dvylika dviviečių kambarių su san.mazgais, kurie esant poreikiui gali būti pritaikomi keturiems asmenims. Poilsio pastate viso yra trylika dviviečių kambarių (vienas kambarys pirmame aukšte pritaikytas žmonėms su negalia).

Fotografijų autorius: Lina Fisheye